• Курсы Курсы
 • Учителя Учителя
 • Учебники Учебники
 • Видео Видео
 • Блог Блог
 • Карьера Карьера
 • Мерч Мерч
 • Контакты Контакты
 • Наши курсы

  Native Speaker

  Мне нравится знакомиться с людьми из разных слоев общества и стран. Помогать им адаптироваться к жизни в моей любимой Польше. Я люблю богатство польского языка и разговоры о нем. Моей наградой является то, что студент, который вначале сомневался в себе, со временем разделяет мою страсть к польскому языку (czyli łapie bakcyla).

  Стаж преподавания: С 2018 года

  Образование: Авиация — Академия национальной обороны в Варшаве.

  Добровольный слушатель:

  Курс европейских исследований в Варшавском университете,

  Курс истории в Варшавском университете,

  Юридический факультет Гданьского университета.

  Любимое польское слово: Łapać bakcyla —  что-то очень полюбить.

  Курсы, которые ведет данный учитель
  Отзывы о работе учителя
  Оставить свой отзыв

  Skończyłam w szkole A1, A2 i B1, i zaczynam B2. Ale B1 z Panem Dawidem był naprawdę interesujący. Gorąco polecam Pana Dawida jako nauczyciela, po prostu najlepszy. Kiedy po raz pierwszy zobaczyłam go w klubie konwersacyjnym, to zrozumiałam że chcę się od niego uczyć. Zajęcia z nim są łatwe i przyjemne, dużo żartów. Myślę, że taka atmosfera jest bardzo ważna w nauce języka.

  Kateryna Volodyhina

  Bardzo dziękuję za aż tak ciekawe zajęcia, nietypowe podejście, zawsze dobry humor! Nauczyłam się wielu nowych rzeczy nie tylko o języku polskim, ale także o kulturze❤️

  Anastazja P

  Pan Dawid, dziękuję za wspaniałą naukę języka polskiego. Na Waszych zajęciach zawsze panuje ciepła atmosfera, co sprawia, że ​​proces nauki jest nie tylko efektywny, ale i przyjemny.
  Uwaga poświęcona każdemu uczniowi jest zauważalna podczas każdej lekcji. Opiekę i wsparcie, które pozwala nam czuć się komfortowo i pewnie w procesie uczenia się nowego materiału.
  Dzięki Waszej responsywności i cierpliwości czuję, że w każdej chwili mogę zadawać pytania i prosić o pomoc.

  Bardzo dziękuję, wszystkiego najlepszego!

  Pavel Gurin

  Pan Dawid jest najlepszym nauczycielem 👍!!! Serdecznie dziękuję za pomóc i wsparcie!!! We wrześniu ( na początku nauki polskiego) myślałam, że nigdy nie będę mówić po polsku. Dzisiaj już nie boję się mówienia po polsku.
  Życzę wesołych świąt i wszystkiego najlepszego!!!!

  Hanna Fedarenka

  Chciałbym serdecznie podziękować za fascynujące lekcje na kursie konwersacyjnym Polish for Belarus. Dzięki Pana zaangażowaniu i ciekawym metodom nauczania, udało mi się znacznie poprawić swoje umiejętności w rozmowie po polsku. Bardzo doceniam Pana wkład w moją edukację językową.

  Olena Semenchuk

  Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim za udział w kursie konwersacyjnym języka polskiego.
  To był dla mnie niezwykły czas! 🔥

  ❤️ Przede wszystkim chciałbym wyrazić ogromną wdzięczność dla nauczycieli, Dawida i Moniki, za świetnie prowadzone zajęcia. Wasza wiedza, pasja do nauczania, chęć i łatwość sprawiły, że nauczanie było nie tylko skuteczne, ale także przyjemne. Teraz rozumiem, dlaczego uczniowie was kochają. 🥰 Dziękuję za odpowiedzi na moje liczne pytania dotyczące Polski i za wprowadzenie mnie w kulturę tego pięknego kraju. 😊

  ❤️ Również serdeczne podziękowania dla wszystkich koleżanek i kolegów z kursu. Wasza aktywność i pozytywna energia sprawiły, że każda lekcja była nie tylko pouczająca, ale również pełna przyjaznej atmosfery. Cieszę się, że byłem z Wami. 💪

  Viktar Zdvizhkou

  W trakcie kursu B2 z Panem Dawidem nauczyłam się wielu rzeczy i zdałam egzaminy lekarskie( nostryfikacja oraz NIL). Kurs był dostosowany do moich potrzeb, nauczyciel nauczył mnie pisać dyktando( miałam z tym problem). Bardzo dziękuję

  Palina K
  Помогите сделать наши курсы лучше -
  оставьте свой отзыв!
  Вы успешно отправили отзыв
  Спасибо за ваш отзыв. Надеемся, он поможет улучшить наши курсы
  Pani Helena
  Pani Liza
  Pani Małgorzata
  Pani Hanna
  Pani Tatiana
  Pan Jerzy
  Pani Anastazja
  Pani Kinga
  Pani Natalia
  Pani Anna
  Pani Karolina
  Pani Weronika
  Pani Margaryta
  Pani Katarzyna
  Pani Monika
  Pan Dawid
  Pani Dorota
  Pan Siarżuk T.
  Pan Michał
  Pani Agnieszka
  Pani Wiktoria
  Pan Sergiusz D.
  Pani Karolina
  Pani Iza
  Pani Bożena
  Pan Artemiusz
  Pan Maksim
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój StartUp” z siedzibą w Warszawie (adres siedziby: ul. Żurawia 6/12, lok. 766, 00-503 Warszawa, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000442857; NIP: 5213641211; REGON: 146433467 w celach zapisu mnie na kurs polskiego jako obcego za pośrednictwem drogi elektronicznej. Zostałem poinformowany, iż zgoda jest wyrażana dobrowolnie. Mam świadomość, iż w każdym czasie mogę żądać wglądu w moje dane osobowe, ich zmianę lub usunięcie.
  Отправить отзыв